you're offline

usługi

wifi.png

Bezpłatne WiFi

Bezpłatne WiFi

Na terenie galerii handlowej możesz bez ograniczeń korzystać z bezpłatnego dostępu do bezprzewodowego internetu i sprawdzać interesujące Cię informacje.
 
pralina.png

Pralnia

Pralnia

Ubrania Twojej rodziny odzyskają świeżość i blask! Możesz również oddać do czyszczenia skórzane obuwie oraz domowe tekstylia. Pralnię 5asec znajdziesz w pasażu tuż przy zachodnim wejściu do galerii handlowej.
 
dzieci.png

Wewnętrzny plac zabaw dla dzieci

Wewnętrzny plac zabaw dla dzieci

Odwiedź wraz z dziećmi nasz bezpłatny plac zabaw, gdzie aktywnie spędzicie czas! Znajdziesz go tuż obok strefy restauracyjnej.
 
dziecka.png

Pokój rodzica i dziecka

Pokój rodzica i dziecka

Zapraszamy na zakupy w rodzinnym gronie. W naszym pokoju rodzica i dziecka odpoczniesz, a także spokojnie przewiniesz i nakarmisz malucha. Znajdziesz go obok salonu CCC.  
 
prasa.png

Książki i prasa

Książki i prasa

Tu kupisz prasę, książki oraz słodycze, napoje i artykuły tytoniowe. Salon Inmedio znajdziesz w pasażu przy zachodnim wejściu do galerii handlowej.  
 
kantor.png

Kantor

Kantor

Planujesz rodzinny wyjazd za granicę? Tu bezpiecznie wymienisz walutę. Kantor znajdziesz w pasażu przy zachodnim wejściu do galerii handlowej.
 
bankomat.png

Bankomat i wpłatomat

Bankomat i wpłatomat

Wolisz płacić gotówką za zakupy, a może chcesz wygodnie wpłacić gotówkę na konto? W pasażu galerii handlowej znajdziesz bankomat i wpłatomat.
 
parking.png

Bezpłatny parking

Bezpłatny parking

Bez trudu dojedziesz do nas samochodem, a na naszym bezpłatnym parkingu czeka na Ciebie 1470 miejsc, w tym 6 wydzielonych z myślą o rodzinach z dziećmi.
 
miejsca.png

Miejsca parkingowe dla niepełnosprawnych

Miejsca parkingowe dla niepełnosprawnych

Na naszym parkingu wydzieliliśmy 31 wygodnych miejsc dla osób niepełnosprawnych. Można je znaleźć w pobliżu wejść do galerii handlowej.  
 
komunikacji.png

MIEJSKI AUTOBUS

MIEJSKI AUTOBUS

Na zakupy do Centrum Handlowego Auchan Krasne dojedziesz linią nr 4 oraz linią nr 7. Rozkłady jazdy na:  http://www.mpk.rzeszow.pl/
auchan.png

Hipermarket Auchan

Hipermarket Auchan

Tu zrobisz zakupy dla całej rodziny. Czekają na Ciebie różnorodna oferta, atrakcyjne ceny i wyjątkowe promocje. Możesz wybierać spośród znanych marek i lokalnych produktów.
 
leroymerlin.png

Leroy Merlin

Leroy Merlin

Szukasz pomysłu na nowy wystrój domu? Planujesz remont pokoju dziecięcego, a może myślisz o gruntownej zmianie w ogrodzie? Tu znajdziesz inspiracje i potrzebne Ci produkty.