you're offline
Wróć

W Black Friday zyskasz podwójnie!

26/11
ogolny-black_friday_ab-15112021-390.jpg
Black Friday coraz bliżej! To okazja, by skorzystać z wyjątkowych rabatów i promocji w salonach naszych najemców! W niektórych z nich obniżki sięgają nawet 70 procent!
 
APART Rabat 10% na pierwszy produkt albo Rabat 25% na drugi tańszy produkt albo Rabat 50% na trzeci tańszy produkt albo Rabat 80% na czwarty tańszy produkt. Oferta obowiązuje w dniach 22-29 listopada. Promocja nalicza się automatycznie w koszyku. Nie łączy się z innymi rabatami.
CARRY Rabaty do 70%. Promocja dotyczy wybranych produktów. Promocja nie łączy się z innymi promocjami. Oferta obowiązuje w dniu 26 listopada.
CCC Rabaty do 40% dla Klubowiczów! Rabat dotyczy wybranych produktów, nie łączy się z innymi promocjami. Oferta bowiązuje: w dniach: 23-24.11 dla Klubowiczów CCC a w dniach: 25-28.11 dla pozostałych klientów. Szczegóły w regulaminie.
COCCODRILLO Rabaty od 15% do 40%. Wielkość rabatu uzależniona jest od kwoty zakupu. Szczegóły w sklepie.
DEICHMANN Rabat 50% na wybrane artykuły. Promocja obowiązuje w dniach 22-27 listopada.
DIVERSE Rabat 30% na produkty przecenione.
DOUGLAS Rabaty do 30% na 300 bestsellerów. Oferta obowiązuje w dniach 19-29 listopada.
GREENPOINT Skorzystaj z Black Week i kupuj nawet 30% taniej. To idealny czas, by rozejrzeć się za niepowtarzalnymi prezentami, dla siebie lub najbliższych przed szaleństwem Black Friday.
22-23.11- rabat 30% na wszystkie bluzki i topy
24-25.11- rabat 30% na wszystkie sukienki i spódnice
26-29.11- rabat 30% na wszystko
GRYCAN Oferta specjalna: przy zakupie kawy, "piernik" w promocyjnej cenie 6,9zł.
MARTES SPORT Rabat 50% na druga pare butów.
MEDIA EXPERT Rabaty do 80% na wybrane produkty.
MONNARI Rabaty od 40% do 60%. Oferta obowiązuje w dniach 16-30 listopada.
ORSAY Rabat 30% na cały zakup + podwójne punkty dla wszystkich klubowiczów. Oferta ważna w dniach 26.11- 29.11.2021 w sklepach stacjonarnych oraz w sklepie internetowym. Dotyczy całej kolekcji. Karty podarunkowe są wyłączone z promocji. Nie łączy się z innymi ofertami. Punkty zostaną podwojone automatycznie na kasie. Dotyczy także nowo zarejestrowanych klubowiczów.
SPHINX Sharma na wynos w cenie 25zł. Rabat 30% na menu sezonowe z aplikacją aperitif.
TATUUM Rabat 20% na wszystko. W Salonie wszystkie rzeczy przecenione są już o 50% od pierwszej ceny na metce.
TEXAS CLUB Rabat 30% na wszystko w Modo. Rabat 30% na wybrane artykuły w Texas.
VISION EXPRESS Rabat 35% na wszystkie oprawki. Zniżka na oprawy obowiązuje przy zakupie kompletnej pary okularów korekcyjnych. Promocja obowiązuje w dniach 19-30 listopada.
WÓLCZANKA Rabat 40% na wszystko.
YVES ROCHER Rabat 50% na dwa lub więcej produktów (nie oznaczonych zielonym punktem). Promocje nie łączą się. Rabat udzielony od ceny maksymalnej.

To nie wszystko!

Z okazji Black Friday przygotowaliśmy specjalną promocję dla uczestników naszego programu lojalnościowego Akcja Bonus! Tylko tego dnia punkty w programie naliczamy podwójnie!

26 listopada za każde 10 zł wydane w salonach naszej galerii handlowej otrzymasz 2 punkty w programie Akcja Bonus! Dzięki temu upatrzone nagrody będą jeszcze bliżej Ciebie!

Jak dołączyć do Akcji Bonus i cieszyć się podwójnymi korzyściami?

- na swoim smartfonie wejdź na naszą stronę internetową
- kliknij w ikonkę z prezentem
- zaloguj się i wybierz opcję SKANUJ
- zrób smartfonem zdjęcie paragonu
- program automatycznie przeliczy kwotę na paragonie na punkty
- wymieniaj otrzymane punkty na bony zakupowe i nagrody!
- im więcej zeskanujesz paragonów, tym twoje szanse na nagrodę rosną!

Można rejestrować paragony za zakupy już od kwoty 10 zł. W programie Akcja Bonus nie można korzystać z paragonów z hipermarketu Auchan, a także rejestrować przedpłat i rezerwacji w biurach podróży.

Nagrody za zgromadzone punkty będzie można odebrać już 4 grudnia oraz 18 grudnia w godzinach 12.00 do 18.00 w punkcie obsługi Akcji Bonus w pasażu galerii. Nagrody wydajemy do wyczerpania zapasów!

Bieżące informacje, katalog nagród i regulamin znajdziesz w aplikacji Akcja Bonus. Wystarczy, że wejdziesz na naszą stronę internetową i klikniesz w ikonkę z prezentem!

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku! Umieścimy tam listę aktualnych promocji  dostępnych w sklepach naszej galerii handlowej.  

Serdecznie zapraszamy!