you're offline
Wróć

Sprawdź, gdzie zrobisz zakupy

18/11
add this event to your calendar

choose your application

auchan-lista_czynnych_sklepow-18112020-390.jpg
Ze względu na obowiązujące ograniczenia w działalności centrów handlowych od 7 listopada w naszym obiekcie czynne są jedynie wybrane sklepy i punkty usługowe.

OTO LISTA DZIAŁAJĄCYCH SKLEPÓW I PUNKTÓW USŁUGOWYCH

HARDY
VISION EXPRESS/SUPER OPTYK
YVES ROCHER
IN MEDIO
POCZTA POLSKA
KANTOR
TELFON GSM
Pralnia EBS
Dr Max
CUKIERNIA MIKOŁAJ
EURONET 24 H
BANKOMAT24/EURONET
WPŁATOMAT EURONET
MEDIA EXPERT

Listę będziemy codziennie aktualizować na profilu naszego centrum na Facebooku

https://www.facebook.com/CentrumHandloweAuchanKrasne/photos/a.1937933029784026/2803930113184309/

Decyzję o działalności lokalu i godzinach otwarcia podejmuje najemca, dlatego przed wizytą warto się upewnić, czy sklep, który chcemy odwiedzić, działa.

RESTAURACJE I KAWIARNIE

Warto pamiętać, że w naszej galerii handlowej działają restauracje i kawiarnie, które przygotowują pyszne posiłki na wynos i z możliwością dostawy do domu czy biura.

W TROSCE O BEZPIECZEŃSTWO

Przypominamy o obowiązku zasłaniania nosa i ust podczas wizyty w centrum handlowym i prosimy o zachowanie bezpiecznego dystansu od innych.

W poszczególnych sklepach obowiązują limity liczby osób, które mogą jednocześnie w nich przebywać, a w sklepach spożywczych, drogeriach i aptekach w dni powszednie od godziny 10:00 do 12:00 zakupy zrobią wyłącznie osoby powyżej 60. roku życia.

Bezpieczeństwo naszych klientów, pracowników i najemców jest dla nas priorytetem. Życzymy wszystkim zdrowia i wytrwałości w tym trudnym czasie! add this event to your calendar

choose your application

Share