you're offline
Wróć

Rusza konkurs plastyczny dla dzieci!

05/10
add this event to your calendar

choose your application

krasne-konkurs_plastyczny-30092020-390.jpg
Ulubiona zabawa z przyjacielem, rodzinna wyprawa moich marzeń, a może sportowy idol? Dzieci dobrze wiedzą, że sport to zdrowie, a wspomniane tematy doskonale sprawdzą się jako motywy prac plastycznych w konkursie organizowanym przez naszą galerię handlową!

„RUCH TO ZDROWIE” – to hasło tegorocznego konkursu plastycznego dla dzieci z naszego regionu! Może wziąć w nim udział każdy mały artysta, który nie ukończył jeszcze 7. roku życia.

JAK PRZYGOTOWAĆ PRACĘ KONKURSOWĄ?

Można malować farbami i kredkami, przygotować wydzierankę z kolorowych papierów czy skomponować kolaż z różnych materiałów. Ważne, by praca była wykonana płaską techniką plastyczną, miała format A4 i prezentowała jeden z trzech tematów: „Ulubiona zabawa z przyjacielem”, „Rodzinna wyprawa moich marzeń” lub „Mój sportowy idol”.  Wymagania dotyczące prac można znaleźć w regulaminie konkursu.

DO KIEDY MOŻNA DOSTARCZAĆ PRACE?

Jury konkursu czeka na prace do 20 listopada 2020 roku. Należy je wysłać pocztą lub przekazać osobiście na adres: SAGIER ul. Mieszka I 48/50, 35-303 Rzeszów, z dopiskiem „Konkurs plastyczny”. Praca musi być podpisana imieniem i nazwiskiem twórcy.

Ważne: do przesyłki trzeba dołączyć kartę zgłoszeniową dostępną do pobrania tutaj.

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU I NAGRODY

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody – tablety, gdy planszowe oraz zestawy kultowych klocków. Dodatkowo najlepsze prace zostaną wyeksponowane w powiększonym formacie podczas finału konkursu, który będzie częścią spotkania mikołajkowego 5 grudnia w naszym centrum handlowym.

Warto do udziału w zabawie zaprosić koleżanki i kolegów z przedszkoli i szkół, ponieważ placówka edukacyjna, z której będzie pochodziło najwięcej nagrodzonych prac, otrzyma nagrodę specjalną.

Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród odbędą się 5 grudnia 2020 roku w naszej galerii handlowej.

Zapraszamy do udziału w zabawie!
  add this event to your calendar

choose your application

Share