you're offline
Wróć

Rusza coroczny konkurs plastyczny dla dzieci

Od 18/10 do 19/11
krasne-konkurs_plastyczny-25102021-390.jpg
„Mój wymarzony przyjaciel zwierzak”, „Kim chciałbym zostać, gdy dorosnę”, „Rodzinna podróż marzeń” – to tematy prac plastycznych, które do 19 listopada można zgłaszać do kolejnej edycji konkursu „Mali artyści na start”. Jury oceni pomysł i wykonanie, a na autorów najlepszych prac czekają atrakcyjne nagrody!

W konkursie może wziąć udział każdy mały artysta z naszego miasta lub regionu, który nie ukończył jeszcze 6. roku życia. Można malować farbami i kredkami, przygotować wydzierankę z kolorowych papierów czy skomponować kolaż z różnych materiałów. Ważne, by praca była wykonana płaską techniką plastyczną, miała format A4 i prezentowała jeden z trzech tematów: „Mój wymarzony przyjaciel zwierzak”, „Kim chciałbym zostać, gdy dorosnę” lub „Rodzinna podróż marzeń”. 

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody – tablety, gdy planszowe oraz zestawy kultowych klocków. Dodatkowo najlepsze prace zostaną wyeksponowane w powiększonym formacie podczas finału konkursu, który odbędzie się 4 grudnia w naszej galerii handlowej i będzie ważną częścią spotkania mikołajkowego.

Warto do udziału w zabawie zaprosić koleżanki i kolegów, ponieważ placówka edukacyjna, z której będzie pochodziło najwięcej nagrodzonych prac, otrzyma nagrodę specjalną!

Jury konkursu czeka na prace do 19 listopada 2021 roku. Należy je wysłać pocztą lub przekazać osobiście na adres: SAGIER ul. Mieszka I 48/50, 35-303 Rzeszów, z dopiskiem „Konkurs plastyczny”. Praca musi być podpisana imieniem i nazwiskiem twórcy.

Do przesyłki należy dołączyć kartę zgłoszeniową, którą można pobrać pod linkiem.

Z regulaminem konkursu można zapoznać się tutaj.

Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród odbędą się 4 grudnia 2021 roku w Centrum Handlowym Auchan Krasne podczas spotkania mikołajkowego. Tego dnia dzieci będą mogły również wziąć udział w warsztatach świątecznych i spotkać się ze świętym Mikołajem.
Serdecznie zapraszamy do udziału!