you're offline
Wróć

Rozdajemy prezenty z okazji dnia dziecka

04/06
krasne-odbierz_prezent_dla_dziecka-25052022-390.jpg
Radość z okazji Dnia Dziecka każdego rodzica cieszy podwójnie. Tym bardziej, kiedy może być zachętą do wspólnej, rodzinnej zabawy wedle popularnej dziś reguły: ZRÓB TO SAM (DIY).

Z naszym zestawem przygotujecie własny las w słoiku i będziecie mogli wspólnie obserwować, jak z czasem pięknie się rozwija. To nie tylko dobra zabawa, ale i ciekawy eksperyment. Można na własne oczy zobaczyć, jak wyglądają kolejne etapy wzrostu rośliny.

Nasz zestaw to idealny prezent dla dziecka.

MOŻESZ GO ZDOBYĆ JEDYNIE W SOBOTĘ 4 CZERWCA W AKCJI BONUS!
WYSTARCZY, ŻE UZBIERASZ TYLKO 50 PUNKTÓW!
JAK ZDOBYĆ TĘ I INNE NAGRODY? TO PROSTE!

    • Wejdź na swoim smartfonie na naszą stronę auchankrasne.pl
    • kliknij w ikonkę z prezentem
    • zaloguj się i wybierz opcję SKANUJ
    • zrób smartfonem zdjęcie paragonu
    • program automatycznie przeliczy paragon na punkty
    • wymieniaj otrzymane punkty na nagrodę
    • Im więcej zeskanujesz paragonów, tym większy wybór nagród

W akcji można rejestrować paragony za zakupy już od kwoty 10 zł. Za każdą złotówkę na konto wpływa 1 punkt. W programie nie biorą udziału paragony z hipermarketu Auchan.

Nagrodę „Las w słoiku” można odebrać w sobotę 4 czerwca w godzinach od 12:00 do 18:00 w specjalnym punkcie obsługi programu Akcja Bonus w pasażu galerii handlowej.

W zestawie jest wiele przydatnych elementów do zasadzenia i pielęgnowania własnej roślinki, m.in. szklany słój i ziemia, ale także węgiel aktywny przeciw powstawaniu pleśni, keramzyt do warstwy drenażowej, piasek, kora kamienna, mech suszony, żwirek bazaltowy, greckie kamienie z Thassos a także instrukcja jak wyhodować piękną kompozycję roślinną.

DLA KAŻDEGO COŚ FAJNEGO

Przypominamy, że w Akcji Bonus czeka wiele cennych nagród. Wśród nich są m.in. konsole Play Station 5, ekspresy do kawy, rowery, telewizory, narzędzia, sprzęty domowe, akcesoria sportowe, gry i klocki, naczynia kuchenne i wiele innych!

Listę nagród i szczegóły znajdziesz na stronie Akcji Bonus:
https://www.auchankrasne.pl/pl/akcja-bonus

Zapraszamy do wspólnej zabawy!