you're offline
Wróć

Otrzymaliśmy certyfikat BREEAM In-Use

11/07
add this event to your calendar

choose your application

krasne-certyfikat_breeam-11072022-390.jpg
Jesteśmy dumni, że dołączyliśmy do grona centrów handlowych, które mogą pochwalić się prestiżowym, międzynarodowym certyfikatem BREEAM In-Use! Dokument potwierdza, że stosujemy ekologiczne rozwiązania, zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju zarówno w codziennym działaniu centrum, jak i sposobu zarządzania nim.  

Aby uzyskać dobre wyniki, nasze centrum handlowe musiało spełnić liczne surowe kryteria związane, m.in. z zarządzaniem i recyclingiem odpadów, oszczędnością energii, zużyciem wody oraz emisją dwutlenku węgla. Pod uwagę wzięto również sposób zarządzania, komfort klientów obiektu, rozwiązania transportowe, użyte materiały, rozwiązania na rzecz ochrony środowiska i troskę o bioróżnorodność.

Certyfikat BREEAM In-Use jest jednym z najważniejszych w Europie systemów ekologicznej oceny budynków, w tym centrów handlowych. O certyfikat mogą ubiegać się budynki, które działają przynajmniej od dwóch lat.

Więcej informacji o naszych działaniach na rzecz środowiska znajdziecie pod linkiem https://www.auchankrasne.pl/pl/aktualności/news/dbamy-o-srodowisko/cmsitem_00036754 add this event to your calendar

choose your application