you're offline
Wróć

Bądź eko!

14/05
krasne-zbiorka_plastikow-02052022-390.jpg
Segregując domowe odpady, troszczysz się o środowisko i możesz otrzymać ekologiczne upominki!

WYMIEŃ PLASTIKOWE BUTELKI NA ZESZYTY Z RECYKLINGU

Wystarczy, że odwiedzisz nasze centrum handlowe w sobotę 14 maja i przyniesiesz ze sobą plastikowe butelki. Już za 15 opakowań w dowolnym rozmiarze będzie można otrzymać w prezencie zestaw dwóch zeszytów Herlitz, w formatach A4 i A5, wykonanych z papieru z recyklingu.

Punkt wydawania nagród w pasażu centrum handlowego będzie czynny 14 maja od godziny 11:00 do godziny 17:00. Warto się pospieszyć, bo liczba ekoupominków jest ograniczona.

EKOWARSZTATY DLA DZIECI

Podczas naszej akcji ekologicznej zaplanowaliśmy również warsztaty kreatywne dla najmłodszych. Pod okiem instruktorów będzie można fantazyjnie ozdobić doniczki na kwiatki. Do dyspozycji małych twórców będą farby, kolorowe pisaki, cekiny, naklejki, sznurki oraz bibuły.

Potem we własnoręcznie ozdobionej doniczce będzie można umieścić dostępne na miejscu sadzonki bratków i zabrać je do domu. Kwiat we własnoręcznie ozdobionej doniczce z pewnością będzie cieszył oko i pomoże dzieciom zapoznać się z podstawowymi zasadami uprawy roślin. Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy!

Regulamin do pobrania