Materiały dla prasy

 
 • 24.07.2017

  Malujemy wakacyjne koszulki, torby i plecaki – bezpłatne warsztaty dla dzieci

  Lato już w pełni. Słoneczne dni zachęcają do wakacyjnych podróży i wędrówek. Podczas warsztatów kreatywnych, które odbędą się 30 lipca w Centrum Handlowym Auchan Krasne, mali podróżnicy stworzą oryginalne, kolorowe koszulki, torby i plecaki.

   

  Więcej  

   
 • 13.06.2017

  Daj dziecku opaskę na rękę, zadbaj o bezpieczeństwo podczas wakacji

  Już w najbliższą sobotę w Centrum Handlowym Auchan Krasne rozpocznie się akcja „Bezpieczne wakacje”, skierowana do rodziców i dzieci. Przez dwa dni będzie można otrzymać dla swoich pociech bezpłatne opaski-niezgubki, na których znajduje się miejsce na wpisanie numeru telefonu do rodzica lub opiekuna. Wpisanie kontaktu jest niezwykle ważne, w przypadku gdy dziecko zniknie nam z oczu podczas wakacji.

   

  Więcej  

   
 • 07.06.2017

  Weź udział w warsztatach i bądź EKOodpowiedzialny

  Jak na co dzień dbać o środowisko naturalne? Tego dowiedzą się najmłodsi i ich rodzice, którzy w najbliższą sobotę odwiedzą Centrum Handlowe Auchan Krasne. Odbędą się tam warsztaty z cyklu EKOodpowiedzialni, podczas których uczestnicy poznają podstawowe zasady troski o środowisko naturalne. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 31.05.2017

  Okrywamy urok drewnianych zabawek

  Prezenty, które zrobimy własnoręcznie, mają szczególną wartość. Z okazji Dnia Dziecka 3 czerwca w Centrum Handlowym Auchan Krasne odbędą się warsztaty kreatywne, podczas których najmłodsi wykonają upominki… dla siebie samych. Będą to wyjątkowe ekologiczne zabawki - koniki i aniołki z drewna.

   

  Więcej  

   
 • 16.05.2017

  Przygotuj wyjątkowy upominek na Dzień Matki!

  Dzień Matki zbliża się wielkimi krokami. Warto z tej okazji własnoręcznie przygotować oryginalny upominek. Najbliższą okazją do tego będą rodzinne warsztaty kreatywne, które odbędą się w niedzielę 21 maja w Centrum Handlowym Auchan Krasne. Podczas zajęć będzie można stworzyć wielobarwne kwiaty z bibuły. Wstęp wolny.

   

  Więcej  

   
 • 30.04.2017

  Poczuj radość zakupów i ciesz się sezonem grillowym – wiosenna promocja

  Najwyższy czas rozpocząć sezon grillowy! W dniach 28 kwietnia – 14 maja Centrum Handlowe Auchan Krasne przygotowało dla swoich klientów wyjątkową promocję, w której do wygrania są akcesoria do grilla, niezastąpione podczas wspólnych majowych spotkań ze znajomymi.

   

  Więcej  

   
 • 29.03.2017

  Przygotuj kolorowe pisanki

  Wszystkich tych, którzy chcieliby wpuścić wiosnę do domu i wcześniej przygotować wielkanocne pisanki, Centrum Handlowe Auchan Krasne zaprasza na rodzinne warsztaty kreatywne, które odbędą się 2 kwietnia. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 16.03.2017

  Pobudka, wiosna idzie! Wyjdź jej na spotkanie!

  Zimowa aura sprawiła, że stałeś się osowiały, mniej chętny do wszelkiego rodzaju aktywności, a wolny czas wolisz spędzać w domowym zaciszu? Pobudka, wiosna idzie! A nowa pora roku to nowa energia i nowe możliwości. Dlatego Centrum Handlowe Auchan Krasne zaprasza w dniach od 18 marca do 2 kwietnia po wspaniałe nagrody dla zdrowia i urody! W całej Polsce do wygrania 2500 nagród, w tym 24 vouchery na wyjazdy do SPA.

   

  Więcej  

   
 • 15.03.2017

  Przywitaj wiosnę dekoracjami z osikowego drewna

  Już w najbliższą niedzielę Centrum Handlowe Auchan Krasne zaprasza najmłodszych i ich rodziców na kolejne spotkanie z cyklu „Rodzinne warsztaty kreatywne”. Tym razem uczestnicy nauczą się wykonywać dekoracje z osikowego drewna. Powstaną barwne, wiosenne kwiaty i wielkanocne kurczaki. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 08.02.2017

  Walentynkowe „polowanie” na prezenty czas start!

  Choć Walentynki dopiero za tydzień, warto już teraz wcielić się w rolę Kupidyna, by upolować coś wyjątkowego! Pomysłów może być wiele. W Centrum Handlowym Auchan Krasne już wkrótce  każdy będzie mógł wypróbować swoje ”łucznicze” zdolności na specjalnie postawionej tam strzelnicy. Podejmij wyzwanie i ustrzel prezent dla ukochanej. Do wygrania urocze pluszowe misie. Bądź gotów! 12 lutego, godz. 12.00 czas start!

   

  Więcej  

   
 
 
C.H. Auchan Krasne Krasne 20 B

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 10.00 - 19.30
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty