Materiały dla prasy

 
 • 04.09.2018

  Odbierz bezpłatną opaskę odblaskową i świeć przykładem!

  8 września maluchy odwiedzające Centrum Handlowe Auchan Krasne wezmą udział w zabawach w ramach akcji edukacyjnej „Odblaskowi.pl”. Uczestnicy wydarzenia odbiorą bezpłatne opaski odblaskowe, które zwiększają bezpieczeństwo na drodze po zmroku. Wstęp bezpłatny.

   

  Więcej  

   
 • 01.08.2018

  Wielka wymiana i zbiórka książek

  W najbliższą sobotę 4 sierpnia goście Centrum Handlowego Auchan Krasne będą mieć okazję dołączyć do akcji pt. „Czytadełko”, która pozwoli na oddanie nieużywanych, przeczytanych książek lub wymianę ich na inne. Na małych darczyńców czekają również zabawy, warsztaty kreatywne oraz inne atrakcje.

   

  Więcej  

   
 • 17.07.2018

  Weź udział w warsztatach i stwórz własny plecak!

  Lato w pełni, więc czas na wycieczkę! Przydadzą się podczas niej wygodne plecaki, ozdobione według własnego pomysłu. Centrum Handlowe Auchan Krasne zaprasza już 21 lipca na warsztaty kreatywne, w trakcie których będzie można puścić wodze fantazji i stworzyć spersonalizowany sportowy plecak na jedno ramię. Wstęp wolny!  

   

  Więcej  

   
 • 21.06.2018

  Przygotuj wakacyjny parasol – warsztaty kreatywne dla dzieci

  Bez względu na pogodę, kolorowy parasol przyda się w wakacje każdemu maluchowi! Najbliższą okazją do kreatywnego udekorowania białych parasoli będą rodzinne warsztaty, które odbędą się 23 czerwca w Centrum Handlowym Auchan Krasne. Wstęp wolny.

   

  Więcej  

   
 • 12.06.2018

  Zgarnij gadżet kibica!

  Już wkrótce czekają nas zmagania sportowe i wielkie emocje związane z Mistrzostwami Świata w Piłce Nożnej 2018. Od 14 do 24 czerwca kibice, którzy odwiedzą Centrum Handlowe Auchan Krasne mogą zgarnąć biało-czerwone gadżety, w tym czapki, szaliki, flagietki i inne.

   

  Więcej  

   
 • 05.06.2018

  Zadbaj o bezpieczne wakacje i odbierz opaskę dla dziecka

  Już wkrótce rozpocznie się sezon letnich wyjazdów rodzinnych. W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych Centrum Handlowe Auchan Krasne organizuje akcję pod hasłem „Bezpieczne wakacje”. 8 i 9 czerwca będzie można otrzymać dla swojej pociechy bezpłatną opaskę na rękę, na której znajduje się miejsce do wpisania danych kontaktowych rodziców lub opiekunów.

   

  Więcej  

   
 • 31.05.2018

  Słodki Dzień Dziecka w Centrum Handlowym Auchan Krasne

  Czas na prawdziwą, pyszną zabawę z okazji Dnia Dziecka! Już 1 czerwca Centrum Handlowe Auchan Krasne zamieni się w cukierkową krainę, gdzie każdy łasuch znajdzie coś dla siebie. Pokazy wyrobu łakoci połączone z degustacją oraz warsztaty tworzenia ciasteczkowych klocków to tylko niektóre z atrakcji. Wstęp bezpłatny.

   

  Więcej  

   
 • 22.05.2018

  Przygotuj wyjątkowy upominek na Dzień Matki!

  Dzień Matki zbliża się wielkimi krokami. Warto z tej okazji własnoręcznie przygotować oryginalny upominek. Najbliższą okazją do tego będą rodzinne warsztaty kreatywne, które odbędą się w sobotę 26 maja w Centrum Handlowym Auchan Krasne. Podczas zajęć będzie można wykonać oryginalne gliniane dzbany. Wstęp wolny.

   

  Więcej  

   
 • 16.04.2018

  Siano jako element wystroju? – bezpłatne warsztaty dla dzieci

  Znudzeni wszechobecnym plastikiem i sztucznymi tworzywami wokół? Już wkrótce dzieci będą miały okazję cofnąć się w czasie i podobnie jak dziadkowie stworzyć zabawki i ozdoby wyłącznie z naturalnego materiału, jakim jest siano. Już 21 kwietnia Centrum Handlowe Auchan Krasne zaprasza na warsztaty kreatywne dla dzieci.

   

  Więcej  

   
 • 10.04.2018

  Dbaj o środowisko z Ekoludkiem – warsztaty dla najmłodszych

  Każdy może się troszczyć o naturę, niezależnie od wieku. A jak to robić prawidłowo? Będą się mogli o tym przekonać wszyscy, którzy w najbliższą sobotę odwiedzą Centrum Handlowe Auchan Krasne i wezmą udział w warsztatach w ramach kampanii edukacyjnej „Ekoodpowiedzialni”. Podczas zabaw i gier najmłodsi dowiedzą się, jak na co dzień dbać o środowisko. Na uczestników czekają również bezpłatne sadzonki. Wstęp wolny.

   

  Więcej  

   
 
 
C.H. Auchan Krasne Krasne 20 B

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 10.00 - 19.30
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty