Materiały dla prasy

 
 • 05.03.2019

  Przygotuj wiosenny parasol – warsztaty kreatywne dla dzieci

  Bez względu na pogodę kolorowy parasol przyda się każdemu maluchowi! Najbliższą okazją do kreatywnego udekorowania białych parasoli będą rodzinne warsztaty, które odbędą się 9 marca w Centrum Handlowym Auchan Krasne. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 05.02.2019

  Latające walentynki – warsztaty dla dzieci

  Jak głoszą słowa piosenki – „miłość unosi się w powietrzu”! Centrum Handlowe Auchan Krasne proponuje dobrze przygotować się na walentynki i stworzyć samodzielnie prezenty dla sympatii. W programie dekorowanie miłosnych lampionów szczęścia. Wstęp wolny! 

   

  Więcej  

   
 • 22.01.2019

  Pełne księżniczek i rycerzy warsztaty karnawałowe

  Udana zabawa karnawałowa nie obędzie się bez barwnych strojów i masek, które łatwo wykonać samodzielnie. Już 26 stycznia Centrum Handlowe Auchan Krasne organizuje warsztaty kreatywne, które pozwolą stworzyć kreatywne maski karnawałowe i zamienić się w księżniczkę lub rycerza. Wstęp wolny!  

   

  Więcej  

   
 • 16.12.2018

  Zbieramy książki dla potrzebujących dzieci

  Rusza tegoroczna ogólnopolska zbiórka książek dla dzieci „Cyrkuluj książeczko”, którą organizują Centra Handlowe Auchan oraz Fundacja „Już pomagam”. Egzemplarze zebrane, między innymi w Centrum Handlowym Auchan Krasne zostaną przekazane maluchom przebywającym w domach dziecka oraz szpitalnych oddziałach. Akcja potrwa do końca stycznia.

   

  Więcej  

   
 • 07.12.2018

  Przygotuj kreatywne ozdoby świąteczne! – warsztaty dla dzieci

  Czas przystroić choinkę! Własnoręcznie wykonane ozdoby świąteczne będą oryginalną dekoracją lub unikatowym prezentem dla najbliższych, którego na próżno szukać na sklepowych półkach. Już 8 grudnia Centrum Handlowe Auchan Krasne zaprasza dzieci na przedświąteczne warsztaty kreatywne. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 15.11.2018

  Andrzejkowe warsztaty dla dzieci

  Czarny kot wcale nie musi przynosić pecha! Przekonają się o tym mali goście Centrum Handlowego Auchan Krasne, którzy 17 listopada wezmą udział w andrzejkowych warsztatach. W programie wróżby, tworzenie figurek na szczęście, a także magnesów na lodówkę ze znakiem zodiaku. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 30.10.2018

  Weź udział w loterii urodzinowej i leć w tropiki!

  Na jesienne smutki najlepszy jest… wyjazd w ciepłe kraje! Spróbuj szczęścia i zawalcz o nagrodę dla siebie lub swoich bliskich! Z okazji urodzin Centrum Handlowe Auchan Krasne organizuje od 3 do 17 listopada loterię pod hasłem „Kierunek tropiki”, w której na uczestników czeka dobra zabawa i wiele atrakcyjnych nagród.

   

  Więcej  

   
 • 10.10.2018

  Bibułkarstwo, czyli powrót do tradycji – bezpłatne warsztaty dla dzieci

  Jesienią prawdziwe kwiaty zamieniamy na bibułkowe! 13 października Centrum Handlowe Auchan Krasne zaprasza dzieci na warsztaty kreatywne, na których poznają sztukę bibułkarstwa i wykonają oryginalne papierowe kwiaty. Udział w zajęciach jest bezpłatny!

   

  Więcej  

   
 • 24.09.2018

  Szyjemy maskotki z filcu – bezpłatne warsztaty dla dzieci

  Już 29 września pasaż Centrum Handlowego Auchan Krasne zamieni się w pracownię krawiecką, gdzie maluchy nauczą się szyć, a także będą ćwiczyć cierpliwość! Powstaną filcowe maskotki w kształcie misiów, kotków i rybek. Wstęp wolny!  

   

  Więcej  

   
 • 04.09.2018

  Odbierz bezpłatną opaskę odblaskową i świeć przykładem!

  8 września maluchy odwiedzające Centrum Handlowe Auchan Krasne wezmą udział w zabawach w ramach akcji edukacyjnej „Odblaskowi.pl”. Uczestnicy wydarzenia odbiorą bezpłatne opaski odblaskowe, które zwiększają bezpieczeństwo na drodze po zmroku. Wstęp bezpłatny.

   

  Więcej  

   
 
 
C.H. Auchan Krasne Krasne 20 B

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 10.00 - 19.30
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty