Materiały dla prasy

 
 • 21.06.2018

  Przygotuj wakacyjny parasol – warsztaty kreatywne dla dzieci

  Bez względu na pogodę, kolorowy parasol przyda się w wakacje każdemu maluchowi! Najbliższą okazją do kreatywnego udekorowania białych parasoli będą rodzinne warsztaty, które odbędą się 23 czerwca w Centrum Handlowym Auchan Krasne. Wstęp wolny.

   

  Więcej  

   
 • 12.06.2018

  Zgarnij gadżet kibica!

  Już wkrótce czekają nas zmagania sportowe i wielkie emocje związane z Mistrzostwami Świata w Piłce Nożnej 2018. Od 14 do 24 czerwca kibice, którzy odwiedzą Centrum Handlowe Auchan Krasne mogą zgarnąć biało-czerwone gadżety, w tym czapki, szaliki, flagietki i inne.

   

  Więcej  

   
 • 05.06.2018

  Zadbaj o bezpieczne wakacje i odbierz opaskę dla dziecka

  Już wkrótce rozpocznie się sezon letnich wyjazdów rodzinnych. W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych Centrum Handlowe Auchan Krasne organizuje akcję pod hasłem „Bezpieczne wakacje”. 8 i 9 czerwca będzie można otrzymać dla swojej pociechy bezpłatną opaskę na rękę, na której znajduje się miejsce do wpisania danych kontaktowych rodziców lub opiekunów.

   

  Więcej  

   
 • 31.05.2018

  Słodki Dzień Dziecka w Centrum Handlowym Auchan Krasne

  Czas na prawdziwą, pyszną zabawę z okazji Dnia Dziecka! Już 1 czerwca Centrum Handlowe Auchan Krasne zamieni się w cukierkową krainę, gdzie każdy łasuch znajdzie coś dla siebie. Pokazy wyrobu łakoci połączone z degustacją oraz warsztaty tworzenia ciasteczkowych klocków to tylko niektóre z atrakcji. Wstęp bezpłatny.

   

  Więcej  

   
 • 22.05.2018

  Przygotuj wyjątkowy upominek na Dzień Matki!

  Dzień Matki zbliża się wielkimi krokami. Warto z tej okazji własnoręcznie przygotować oryginalny upominek. Najbliższą okazją do tego będą rodzinne warsztaty kreatywne, które odbędą się w sobotę 26 maja w Centrum Handlowym Auchan Krasne. Podczas zajęć będzie można wykonać oryginalne gliniane dzbany. Wstęp wolny.

   

  Więcej  

   
 • 16.04.2018

  Siano jako element wystroju? – bezpłatne warsztaty dla dzieci

  Znudzeni wszechobecnym plastikiem i sztucznymi tworzywami wokół? Już wkrótce dzieci będą miały okazję cofnąć się w czasie i podobnie jak dziadkowie stworzyć zabawki i ozdoby wyłącznie z naturalnego materiału, jakim jest siano. Już 21 kwietnia Centrum Handlowe Auchan Krasne zaprasza na warsztaty kreatywne dla dzieci.

   

  Więcej  

   
 • 10.04.2018

  Dbaj o środowisko z Ekoludkiem – warsztaty dla najmłodszych

  Każdy może się troszczyć o naturę, niezależnie od wieku. A jak to robić prawidłowo? Będą się mogli o tym przekonać wszyscy, którzy w najbliższą sobotę odwiedzą Centrum Handlowe Auchan Krasne i wezmą udział w warsztatach w ramach kampanii edukacyjnej „Ekoodpowiedzialni”. Podczas zabaw i gier najmłodsi dowiedzą się, jak na co dzień dbać o środowisko. Na uczestników czekają również bezpłatne sadzonki. Wstęp wolny.

   

  Więcej  

   
 • 13.03.2018

  Przygotuj kolorowe pisanki, zajączki i palmy

  Wszystkich tych, którzy chcieliby wpuścić wiosnę do domu i wcześniej przygotować wielkanocne dekoracje, Centrum Handlowe Auchan Krasne zaprasza na rodzinne warsztaty kreatywne, które odbędą się 17 marca. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 31.01.2018

  Weź udział w karnawałowych warsztatach!

  Udana zabawa karnawałowa nie obędzie się bez barwnych strojów i masek, które łatwo wykonać samodzielnie. Już 3 lutego Centrum Handlowe Auchan Krasne zaprasza małych gości na warsztaty, które pozwolą dać upust pokładom kreatywnym i rozwinąć zdolności manualne dzieci. Wstęp wolny!  

   

  Więcej  

   
 • 16.01.2018

  Kreatywne prezenty dla babci i dziadka

  Czy wszystkie maluchy przygotowały już laurki dla babć i dziadków? 21 stycznia Centrum Handlowe Auchan Krasne zaprasza na specjalne zajęcia z tworzenia skrzynek na zioła oraz ramek na zdjęcia. Dzieci, które do tej pory nie miały pomysłu na idealny prezent oraz pragną przygotować coś wyjątkowego mogą skorzystać z warsztatów kreatywnych. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 
 
C.H. Auchan Krasne Krasne 20 B

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 10.00 - 19.30
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty