Materiały dla prasy

 
 • 16.12.2018

  Zbieramy książki dla potrzebujących dzieci

  Rusza tegoroczna ogólnopolska zbiórka książek dla dzieci „Cyrkuluj książeczko”, którą organizują Centra Handlowe Auchan oraz Fundacja „Już pomagam”. Egzemplarze zebrane, między innymi w Centrum Handlowym Auchan Krasne zostaną przekazane maluchom przebywającym w domach dziecka oraz szpitalnych oddziałach. Akcja potrwa do końca stycznia.

   

  Więcej  

   
 • 07.12.2018

  Przygotuj kreatywne ozdoby świąteczne! – warsztaty dla dzieci

  Czas przystroić choinkę! Własnoręcznie wykonane ozdoby świąteczne będą oryginalną dekoracją lub unikatowym prezentem dla najbliższych, którego na próżno szukać na sklepowych półkach. Już 8 grudnia Centrum Handlowe Auchan Krasne zaprasza dzieci na przedświąteczne warsztaty kreatywne. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 15.11.2018

  Andrzejkowe warsztaty dla dzieci

  Czarny kot wcale nie musi przynosić pecha! Przekonają się o tym mali goście Centrum Handlowego Auchan Krasne, którzy 17 listopada wezmą udział w andrzejkowych warsztatach. W programie wróżby, tworzenie figurek na szczęście, a także magnesów na lodówkę ze znakiem zodiaku. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 30.10.2018

  Weź udział w loterii urodzinowej i leć w tropiki!

  Na jesienne smutki najlepszy jest… wyjazd w ciepłe kraje! Spróbuj szczęścia i zawalcz o nagrodę dla siebie lub swoich bliskich! Z okazji urodzin Centrum Handlowe Auchan Krasne organizuje od 3 do 17 listopada loterię pod hasłem „Kierunek tropiki”, w której na uczestników czeka dobra zabawa i wiele atrakcyjnych nagród.

   

  Więcej  

   
 • 10.10.2018

  Bibułkarstwo, czyli powrót do tradycji – bezpłatne warsztaty dla dzieci

  Jesienią prawdziwe kwiaty zamieniamy na bibułkowe! 13 października Centrum Handlowe Auchan Krasne zaprasza dzieci na warsztaty kreatywne, na których poznają sztukę bibułkarstwa i wykonają oryginalne papierowe kwiaty. Udział w zajęciach jest bezpłatny!

   

  Więcej  

   
 • 24.09.2018

  Szyjemy maskotki z filcu – bezpłatne warsztaty dla dzieci

  Już 29 września pasaż Centrum Handlowego Auchan Krasne zamieni się w pracownię krawiecką, gdzie maluchy nauczą się szyć, a także będą ćwiczyć cierpliwość! Powstaną filcowe maskotki w kształcie misiów, kotków i rybek. Wstęp wolny!  

   

  Więcej  

   
 • 04.09.2018

  Odbierz bezpłatną opaskę odblaskową i świeć przykładem!

  8 września maluchy odwiedzające Centrum Handlowe Auchan Krasne wezmą udział w zabawach w ramach akcji edukacyjnej „Odblaskowi.pl”. Uczestnicy wydarzenia odbiorą bezpłatne opaski odblaskowe, które zwiększają bezpieczeństwo na drodze po zmroku. Wstęp bezpłatny.

   

  Więcej  

   
 • 01.08.2018

  Wielka wymiana i zbiórka książek

  W najbliższą sobotę 4 sierpnia goście Centrum Handlowego Auchan Krasne będą mieć okazję dołączyć do akcji pt. „Czytadełko”, która pozwoli na oddanie nieużywanych, przeczytanych książek lub wymianę ich na inne. Na małych darczyńców czekają również zabawy, warsztaty kreatywne oraz inne atrakcje.

   

  Więcej  

   
 • 17.07.2018

  Weź udział w warsztatach i stwórz własny plecak!

  Lato w pełni, więc czas na wycieczkę! Przydadzą się podczas niej wygodne plecaki, ozdobione według własnego pomysłu. Centrum Handlowe Auchan Krasne zaprasza już 21 lipca na warsztaty kreatywne, w trakcie których będzie można puścić wodze fantazji i stworzyć spersonalizowany sportowy plecak na jedno ramię. Wstęp wolny!  

   

  Więcej  

   
 • 21.06.2018

  Przygotuj wakacyjny parasol – warsztaty kreatywne dla dzieci

  Bez względu na pogodę, kolorowy parasol przyda się w wakacje każdemu maluchowi! Najbliższą okazją do kreatywnego udekorowania białych parasoli będą rodzinne warsztaty, które odbędą się 23 czerwca w Centrum Handlowym Auchan Krasne. Wstęp wolny.

   

  Więcej  

   
 
 
C.H. Auchan Krasne Krasne 20 B

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 10.00 - 19.30
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty