Materiały dla prasy

 
 • 03.07.2019

  Moda na wakacje – warsztaty kreatywne dla dzieci

  Najwyższa pora skompletować wszystkie potrzebne rzeczy i wyruszyć na wakacyjne przygody. Każdemu małemu podróżnikowi przyda się letnia koszulka i kapelusz, a doskonałą okazją do realizacji nawet najbardziej szalonych pomysłów będą warsztaty w Centrum Handlowym Auchan Krasne. Wstęp bezpłatny!

   

  Więcej  

   
 • 23.05.2019

  Synowie i córki, czas zrobić laurki! – Dzień Matki w Centrum Handlowym Auchan Krasne

  Dzień Matki zbliża się wielkimi krokami. Warto z tej okazji własnoręcznie przygotować oryginalny upominek. Już 25 maja w Centrum Handlowym Auchan Krasne odbędą się rodzinne warsztaty kreatywne, podczas których dzieci wykonają tradycyjne laurki i ozdobią nietuzinkowe figurki flamingów. Wstęp wolny.

   

  Więcej  

   
 • 14.05.2019

  Odbierz sadzonkę drzewa i weź udział w warsztatach ekologicznych

  Dbanie o środowisko jest proste i przyjemne! Przekonają się o tym najmłodsi, którzy wezmą udział w warsztatach ekologicznych w Centrum Handlowe Auchan Krasne. Szósta edycja akcji edukacyjnej „Ekoodpowiedzialni” odbędzie się 18 maja, a podczas spotkania będą rozdawane sadzonki drzew. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 02.04.2019

  Przygotuj kolorowe pisanki i koguty – warsztaty dla dzieci

  Dla wszystkich, którzy chcą przywitać wiosnę, Centrum Handlowe Auchan Krasne organizuje rodzinne warsztaty kreatywne, podczas których uczestnicy stworzą wielkanocne dekoracje i przygotują się do świąt. Bezpłatne zajęcia odbędą 6 kwietnia.

   

  Więcej  

   
 • 25.03.2019

  Markowy ekspres do kawy do wygrania w loterii!

  30 marca rusza wiosenna loteria w Centrum Handlowym Auchan Krasne. Fani praktycznych nagród zawalczą o ciekawy sprzęt kuchenny – ekspres do kawy marki Simens.

   

  Więcej  

   
 • 05.03.2019

  Przygotuj wiosenny parasol – warsztaty kreatywne dla dzieci

  Bez względu na pogodę kolorowy parasol przyda się każdemu maluchowi! Najbliższą okazją do kreatywnego udekorowania białych parasoli będą rodzinne warsztaty, które odbędą się 9 marca w Centrum Handlowym Auchan Krasne. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 05.02.2019

  Latające walentynki – warsztaty dla dzieci

  Jak głoszą słowa piosenki – „miłość unosi się w powietrzu”! Centrum Handlowe Auchan Krasne proponuje dobrze przygotować się na walentynki i stworzyć samodzielnie prezenty dla sympatii. W programie dekorowanie miłosnych lampionów szczęścia. Wstęp wolny! 

   

  Więcej  

   
 • 22.01.2019

  Pełne księżniczek i rycerzy warsztaty karnawałowe

  Udana zabawa karnawałowa nie obędzie się bez barwnych strojów i masek, które łatwo wykonać samodzielnie. Już 26 stycznia Centrum Handlowe Auchan Krasne organizuje warsztaty kreatywne, które pozwolą stworzyć kreatywne maski karnawałowe i zamienić się w księżniczkę lub rycerza. Wstęp wolny!  

   

  Więcej  

   
 • 16.12.2018

  Zbieramy książki dla potrzebujących dzieci

  Rusza tegoroczna ogólnopolska zbiórka książek dla dzieci „Cyrkuluj książeczko”, którą organizują Centra Handlowe Auchan oraz Fundacja „Już pomagam”. Egzemplarze zebrane, między innymi w Centrum Handlowym Auchan Krasne zostaną przekazane maluchom przebywającym w domach dziecka oraz szpitalnych oddziałach. Akcja potrwa do końca stycznia.

   

  Więcej  

   
 • 07.12.2018

  Przygotuj kreatywne ozdoby świąteczne! – warsztaty dla dzieci

  Czas przystroić choinkę! Własnoręcznie wykonane ozdoby świąteczne będą oryginalną dekoracją lub unikatowym prezentem dla najbliższych, którego na próżno szukać na sklepowych półkach. Już 8 grudnia Centrum Handlowe Auchan Krasne zaprasza dzieci na przedświąteczne warsztaty kreatywne. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 
 
C.H. Auchan Krasne Krasne 20 B

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 10.00 - 19.30
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty