Moda i blog

 
 •   Komentarze ()
  10 sty 2018

  Gdzie wyjechać na ferie zimowe z dziećmi?

  Zimowa przerwa w nauce to fantastyczny czas na rodzinny wyjazd z dziećmi. Aby eskapada się udała warto tak ją zaplanować, by bez względu na pogodę i dorośli i maluchy mieli zapewnione atrakcje. Dlatego już w grudniu większość z nas gorączkowo szuka odpowiedzi na pytanie – dokąd wyjechać na ferie zimowe? Sprawdźcie nasze pomysły i propozycje na ferie last minute.

  Czytaj całość  

 •   Komentarze ()
  02 sty 2018

  Dieta po świętach, czyli jak schudnąć po świątecznym obżarstwie

  Choć każdego roku większość z nas obiecuje sobie zachowanie wstrzemięźliwości przy świątecznym stole, praktyka pokazuje, że pokusa jest jednak zbyt silna. Podczas trzech świątecznych dni pochłaniamy więcej kalorii niż jesteśmy w stanie spalić w tydzień. Wzrost wagi po świętach nie jest więc niczym niezwykłym. Zdaniem ekspertów świąteczne obżarstwo może nas kosztować nawet 3 – 4 dodatkowe kilogramy. Jak się ich pozbyć? Mamy kilka wskazówek.

  Czytaj całość  

 •   Komentarze ()
  19 gru 2017

  Potrawy wigilijne – czy znasz wszystkie dania świąteczne?

  Aby dostrzec różnice w kulinarnych zwyczajach świątecznych nie trzeba podróżować po całym świecie. Wystarczy porównać świąteczne dania, które na wigilię szykują mieszkańcy wschodniej Polski, Pomorza czy Śląska. Często nawet w obrębie jednego miasta czy wsi na stole zobaczymy trochę inne dania. Jedni jedzą kutię, inni makowca. W niektórych domach nie ma świąt bez pierogów, w innych obowiązkowo podaje się uszka.

  Czytaj całość  

 •   Komentarze ()
  12 gru 2017

  Ozdoby świąteczne, czyli jak wybrać doskonały stroik świąteczny

  Trudno wyobrazić sobie Boże Narodzenie bez choinki. To właśnie zielone, pięknie ozdobione drzewko jest symbolem grudniowych świąt i najważniejszą dekoracją świąteczną naszych domów. Ale nie jedyną. Wybór dostępnych stroików świątecznych, które pozwolą nam poczuć świąteczną atmosferę, a jednocześnie będą piękną ozdobą stołu, biurka w pracy czy drzwi wejściowych jest ogromny. Nie zapominajmy, że sami także możemy wyczarować wspaniałe bożonarodzeniowe dekoracje.

  Czytaj całość  

 •   Komentarze ()
  28 lis 2017

  Wróżby i zabawy andrzejkowe dla dzieci i młodzieży

  Andrzejkowe wróżby mają w Polsce długą tradycję. Dawniej panny i kawalerowie obchodzi to święto osobno, a odczytywanie przyszłości koncentrowało się przede wszystkim wokół jednej kwestii – kto, kiedy i z kim wstąpi w związek małżeński. Dziś często spędzamy andrzejkowy wieczór z rodziną i znajomymi.

  Czytaj całość  

 •   Komentarze ()
  18 lis 2017

  Jak zmotywować dziecko do nauki?

  Mogłoby się wydawać, że zdobywanie wiedzy, poznawanie świata i możliwość rozwijania swoich umiejętności i talentów, samo w sobie jest nagrodą, o którą warto powalczyć. Niestety ten argument trafia do nielicznych dzieci. Dla większości szkoła i nauka to po prostu obowiązek, z którego muszą się wywiązywać i do którego nie zawsze są ciepło nastawione...

  Czytaj całość  

 •   Komentarze ()
  15 lis 2017

  Modne damskie torebki listonoszki

  Torebka listonoszka to niezastąpiony dodatek dla kobiet, które cenią sobie zarówno modny design jak i funkcjonalność niezależnie od pory roku i okazji. Bez względu na to, czy jest to mała torebka wizytowa na wieczór, czy większa do codziennego noszenia, największą jej zaletą jest to, że możemy ja wygodnie przełożyć przez ramię, dzięki czemu mamy wolne ręce, a torebkę zawsze blisko siebie.

  Czytaj całość  

 •   Komentarze ()
  08 lis 2017

  Jesienna sukienka na dwa sposoby

  Sukienka to najpopularniejszy w dzisiejszych czasach strój kobiecy, konkurować z nią mogą chyba tylko nieśmiertelne jeansy. Jednak one w przeciwieństwie do sukienki nigdy nie będą tak mocno kojarzyć się z płcią piękna. Sprawdź dwie propozycje na jesienne stylizacje z sukienką w roli głównej.

  Czytaj całość  

 •   Komentarze ()
  02 lis 2017

  Jak przechowywać biżuterię?

  Która kobieta nie lubi biżuterii? Błyskotki to rzecz, która od dawna przyciąga płeć piękną. Niezależnie, czy wybierasz bogate zdobienia, czy minimalistyczny styl, by jak najdłużej się nią cieszyć, trzeba o nią zadbać. W czym jednak przechowywać biżuterię, żeby się nie zniszczyła? Albo jak ją wyeksponować? O tym dowiecie się z najnowszego wpisu.

  Czytaj całość  

 •   Komentarze ()
  30 paź 2017

  Jak robić tanie zakupy?

  Robienie zakupów jest jedną z tych czynności, które wydają nam się niemal tak naturalne jak oddychanie. Często więc podchodzimy do niej zupełnie bezrefleksyjnie. Tymczasem mądre kupowanie to rzadka umiejętność, która pozwala zaopatrywać się w to czego potrzebujemy lub pragniemy, bez rujnowania domowego budżetu.

  Czytaj całość  

 
 
  fashion and blog
NAJPOPULARNIEJSZE