29.05.2019 Bezpieczne lato z mamą i tatą! Odbierz bezpłatne opaski dla dzieci!

 

 

Wakacyjne przygody powinny budzić tylko dobre wspomnienia! W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych nasze centrum handlowe zaprasza do udziału w akcji pod hasłem „Bezpieczne lato”. Odwiedź nas i odbierz bezpłatną, kolorową opaskę na rękę dla dziecka, na której znajduje się miejsce do wpisania danych kontaktowych rodziców lub opiekunów.

Odwiedź nasze specjalne stanowisko przygotowane dla rodziców z dziećmi, gdzie będą rozdawane bezpłatne, kolorowe opaski na rękę. Prezent będzie można oznakować danymi kontaktowymi do opiekuna, co pomoże w szybkim odnalezieniu malucha w wypadku zagubienia i rozłąki z rodzicem. Kolorowe bransoletki, oprócz swojej praktycznej roli, są supergadżetem wakacyjnym, który z pewnością spodoba się każdemu maluchowi. Opaski są wykonane z trwałego i bezpiecznego dla skóry dziecka materiału, z kolei zapięcie na zatrzask sprawia, że opaskę łatwo dopasować do ręki.

Zapraszamy! Dołącz do ogólnopolskiej akcji pod hasłem „Bezpieczne lato”!

 

Polecamy tekst na temat akcji na blogu Oshopping https://blog.oshopping.pl/opaska-na-reke-dla-dziecka-opaska-niezgubka-dla-bezpieczenstwa/

 

  Wróć do listy

 
C.H. Auchan Krasne Krasne 20 B

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 10.00 - 19.30
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty