20.03.2019 Zapisz się i wygraj markowy ekspres do kawy!

 

 

Fanów praktycznych nagród zapraszamy do udziału w wiosennej loterii. Zapisz się do naszej bazy Klientów, bądź na bieżąco z atrakcjami w naszym centrum i zdobądź ekspres do kawy!

Zachęcamy do udziału w wiosennej loterii! Do wygrania ekspres do kawy marki Siemens. Aby wziąć udział w loterii, należy od 30 marca do 14 kwietnia zapisać się do listy dystrybucyjnej newslettera dla Klientów naszego Centrum – osoby obecne na liście są na bieżąco informowane o nadchodzących wydarzeniach, specjalnych akcjach i atrakcyjnych bonusach. Nie przegapisz już żadnej okazji!

Aby zapisać się do newslettera i wziąć udział w loterii, nie trzeba robić dodatkowych zakupów. Zapisu można dokonać osobiście w Punkcie Obsługi Loterii zlokalizowanym w strefie gastronomicznej naszego Centrum lub przez stronę internetową www.zapiszsieiwygraj.pl. W kwestionariuszu zgłoszeniowym należy podać imię, nazwisko, adres e-mail i numer telefonu. Wszystkie osoby, które zapiszą się do bazy w trakcie trwania loterii, biorą udział w losowaniu nagrody głównej. Losowanie odbędzie się 23 kwietnia, a zwycięzca zostanie poinformowany o wygranej za pomocą wiadomości SMS.

Punkt Obsługi Loterii jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 14.00 do 19.00 oraz w soboty i niedziele w godzinach od 10.00 do 20.00, z wyłączeniem dni wolnych od handlu.

Serdecznie zachęcamy do udziału w zabawie!

 

 

  Wróć do listy

 
C.H. Auchan Krasne Krasne 20 B

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 10.00 - 19.30
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty