07.12.2018 Przygotuj kreatywne ozdoby świąteczne! – warsztaty dla dzieci

 

 

Czas przystroić choinkę! Własnoręcznie wykonane ozdoby świąteczne będą oryginalną dekoracją lub unikatowym prezentem dla najbliższych, którego na próżno szukać na sklepowych półkach. Już 8 grudnia zapraszamy dzieci na przedświąteczne warsztaty kreatywne. Wstęp wolny! 

Święta coraz bliżej, więc czas pomyśleć o odpowiednich dekoracjach i ozdobach choinkowych. Na zbliżających się warsztatach kreatywnych dzieci samodzielnie wykonają oryginalne prace, które następnie zabiorą do domów lub wręczą najbliższym. Powstaną kolorowe bombki i drewniane figurki.

Bazą do powstania prabędą styropianowe kule, które zostaną przez dzieci pomalowane, a następnie ozdobione brokatem, cekinami oraz pisakami. Powstaną również drewniane figurki choinek, aniołków oraz śnieżynek, które dzieci będą dekorować różnymi technikami. W ruch pójdą kolorowe farbki, mazaki czy błyszczący brokat. Blasku i koloru dodadzą wstążeczki, kokardki czy papierowe wycinanki. Razem połączone elementy mogą dać zaskakujące efekty, ale niezbędna będzie bogata wyobraźnia!

Kreatywne spotkania odbędą się w sobotę 8 grudnia. Zajęcia rozpoczną się o godzinie 11.00 i potrwają do godziny 16.00. Udział w zabawie jest bezpłatny, a materiały zapewnia organizator.

Serdecznie zapraszamy! 

  Wróć do listy

 
C.H. Auchan Krasne Krasne 20 B

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 10.00 - 19.30
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty