26.01.2018 Weź udział w karnawałowych warsztatach!

 

 

Udana zabawa karnawałowa nie obędzie się bez barwnych strojów i masek, które łatwo wykonać samodzielnie. Już 3 lutego zapraszamy małych gości na warsztaty, które pozwolą dać upust pokładom kreatywnym i rozwinąć zdolności manualne dzieci. Wstęp wolny!  

Polski karnawał nie jest tak hucznie obchodzony, jak ten w Brazylii, jednak nie może na nim zabraknąć kolorowych i oryginalnych masek, które uświetnią każdą zabawę. Choć maski z różnych krajów znacznie różnią się od siebie, to na żadnej nie brakuje błyszczących elementów, piórek i kolorowych ozdób. Na warsztatach kreatywnych 3 lutego maluchy będą miały okazję samodzielnie wykonać kolorowe maski, które przydadzą się podczas karnawałowych zabaw.

Bazą do powstania prac będą utwardzone szablony masek w różnych kształtach, przykładowo małpki, misia, kota i wielu innych, które następnie będą malowane farbą i dekorowane. Maluchy będą mieć do dyspozycji różnokolorowy brokat i cekiny, klej, dodatki pasmanteryjne oraz barwne piórka. Dodatkową atrakcją będzie część edukacyjna spotkania – prowadzący będą opowiadać dzieciom o ciekawostkach związanych z karnawałem i zwyczajach z różnych części świata.

Serdecznie zapraszamy na karnawałowe warsztaty kreatywne, które odbędą się 3 lutego. Zajęcia będą prowadzone od godz. 11:00 do 16:00. Wstęp wolny!

 

  Wróć do listy

 
C.H. Auchan Krasne Krasne 20 B

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 10.00 - 19.30
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty