20.11.2017 Andrzejkowe warsztaty dla dzieci

 

 

Czarny kot wcale nie musi przynosić pecha! Przekonają się o tym mali goście naszego centrum, którzy 26 listopada wezmą udział w andrzejkowych warsztatach. W programie wróżby, tworzenie figurek na szczęście, a także magnesów na lodówkę ze znakiem zodiaku. Wstęp wolny!

Wieczór wróżb zwany andrzejkami już niebawem. Z tej okazji zaprosimy naszych najmłodszych gości na wyjątkowe warsztaty kreatywne.

W niedzielę 26 listopada maluchy własnoręcznie ozdobią drewniane figurki czarnych kotów na szczęście, a także wykonają magnesy na lodówkę z wybranym znakiem zodiaku. Dodatkową atrakcją będzie również dekorowanie świec za pomocą plastrów pomarańczy, cynamonu, anyżu czy ziarenek kawy.

Warsztaty odbędą się w typowo andrzejkowej atmosferze. Wyszkoleni animatorzy będą opowiadać dzieciom o bogatych tradycjach andrzejkowych, wróżbach czy historii imienin świętego Andrzeja.

Serdecznie zapraszamy na warsztaty andrzejkowe, które odbędą się w niedzielę 26 listopada. Zajęcia rozpoczną się o godzinie 11.00 i potrwają do godziny 17.00. Udział w zabawie jest bezpłatny, a materiały potrzebne do wykonania prac zapewnia organizator.

 

  Wróć do listy

 
C.H. Auchan Krasne Krasne 20 B

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 10.00 - 19.30
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty