13.09.2017 Tworzymy drewniane figurki, czyli kreatywne warsztaty dla maluchów

 

 

Znużeni malowaniem rysunków z użyciem kredek i farbek? Dla najkreatywniejszych maluchów mamy rozwiązanie – kreatywne warsztaty, podczas których mali artyści będą tworzyć drewniane figurki. Na zajęcia zapraszamy już  w niedzielę 17 września.

Nieograniczone możliwości przyozdabiania prac, moc zabawy i śmiechu, a wszystko to wesołej atmosferze pod okiem wyszkolonych animatorów – nadchodząca niedziela nie może się nie udać! Praca z naturalnymi materiałami, takimi jak drewno, będzie ciekawym urozmaiceniem standardowych zajęć plastycznych z użyciem kredek i farbek. Tym razem dzieci będą szlifować i przyozdabiać drewniane zarysy figurek sów i koników.

Mali rzeźbiarze wykorzystają papier ścierny, aby nadać określony kształt materiałom oraz przyozdobią prace. Do stworzenia w figurkach-zwierzątkach oczek, skrzydełek i innych elementów posłużą gałązki, kora, drewniane elementy, a także pinezki tapicerskie. Ciekawi efektów?

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu Kreatywnych Warsztatów Rodzinnych, które odbędzie się w niedzielę 17 września.

Bezpłatne zajęcia odbędą się od godziny 11.00 do 16.00. Materiały potrzebne do wykonania prac zapewni organizator.

 

  Wróć do listy

 
C.H. Auchan Krasne Krasne 20 B

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 10.00 - 19.30
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty