20.07.2017 Ozdabiamy wakacyjne koszulki, torby i plecaki – bezpłatne warsztaty dla dzieci

 

 

Lato już w pełni. Słoneczne dni zachęcają do wakacyjnych podróży i wędrówek. Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci na warsztaty kreatywne, które odbędą się 30 lipca w naszym centrum handlowym. Podczas zajęć mali podróżnicy stworzą oryginalne, kolorowe koszulki, torby i plecaki. Wstęp wolny!

Pomysłów na spędzanie wakacji jest wiele - leniuchowanie na plaży, górskie wędrówki, zagraniczne voyage, rejs po jeziorach, lato w mieście lub na wsi… Podczas każdego letniego wyjazdu małym podróżnikom z pewnością przydadzą się własnoręcznie ozdobione, kolorowe koszulki, torby i plecaki.

Najmłodsi, którzy 30 lipca przyjdą wraz z opiekunami do naszego centrum handlowego, ozdobią, pod okiem doświadczonych animatorów, białe bawełniane koszulki i żółte torby oraz lniane plecaki w kolorze écru. Maluchy pomalują je przy pomocy specjalnych, niespieralnych markerów do tkanin. Dzieci będą mogły skorzystać z gotowych wzorów lub zrealizować własne, autorskie pomysły.

Warsztaty kreatywne pt. „Środek lata, czyli koszulki i wakacyjna torba” odbędą się 30 lipca. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 11:00 i potrwa do godziny 16:00. Wszystkie materiały zapewnia organizator. Wykonane prace będzie można zabrać ze sobą do domu. Wstęp wolny!

Serdecznie zapraszamy!

 

  Wróć do listy

 
C.H. Auchan Krasne Krasne 20 B

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 10.00 - 19.30
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty