08.06.2017 Daj dziecku opaskę na rękę, zadbaj o bezpieczeństwo podczas wakacji!

 

 

Zapraszamy do udziału w akcji „Bezpieczne wakacje”, skierowanej do rodziców i dzieci. 17 i 18 czerwca w naszej galerii handlowej będzie można otrzymać dla swoich pociech bezpłatne opaski-niezgubki. Znajduje się na nich miejsce na wpisanie numeru telefonu do rodzica lub opiekuna. Wpisanie kontaktu jest niezwykle ważne, w przypadku gdy dziecko zniknie nam z oczu podczas wakacji.

Sytuacja, gdy dziecko odejdzie od rodzica, może zdarzyć się w każdej chwili. Dobrze, żeby osoba, która odnajdzie malucha, mogła wtedy szybko skontaktować się z opiekunem. Dlatego Centra Handlowe Auchan w całej Polsce organizują akcję „Bezpieczne wakacje”. 

W dniach 17-18 czerwca w naszej galerii handlowej pojawi się specjalne stoisko. Będzie tam można bezpłatnie otrzymać i oznakować opaskę dla dziecka. Opaski są wykonane z trwałego i bezpiecznego dla skóry dziecka materiału. Z kolei zapięcie na zatrzask sprawia, że opaskę łatwo dopasować do ręki dziecka. Stoisko będzie czynne od godziny 11:00 do godziny 19:00. Na naszych gości czeka tysiąc opasek.

Serdecznie zapraszamy!

 

  Wróć do listy

 
C.H. Auchan Krasne Krasne 20 B

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 10.00 - 19.30
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty