31.05.2017 Robimy drewniane zabawki – bezpłatne warsztaty dla dzieci

 

Prezenty, które zrobimy własnoręcznie, mają szczególną wartość. Serdecznie zapraszamy na warsztaty kreatywne z okazji Dnia Dziecka, które odbędą się 3 czerwca, a najmłodsi wykonają podczas nich upominki… dla siebie samych. Będą to wyjątkowe ekologiczne zabawki - koniki i aniołki z drewna.

Moda na ludowe, drewniane zabawki wciąż trwa. W wielu dziecięcych pokojach nadal można znaleźć koniki na biegunach, kaczuszki na sznurku i bączki. Ekologiczne zabawki z drewna są wspaniałym pomysłem na prezent również dla dzieci cierpiących z powodu alergii, ponieważ wykonane są z materiału, który uczula rzadziej niż plastik, plusz czy guma. Podczas najbliższych warsztatów kreatywnych pt. „Dzień Dziecka, czyli zabawki z drewna” najmłodsi ozdobią drewniane koniki i aniołki. Pomalowane kolorowymi farbami, będą cieszyły oczy wszystkich domowników. Na wszystkie dzieci czeka wspaniała twórcza i radosna zabawa.

Warsztaty kreatywne pt. „Dzień Dziecka, czyli zabawki z drewna” odbędą się 3 czerwca w pasażu galerii w godzinach: 11.00-16.00. Wykonane zabawki dzieci będą mogły zabrać ze sobą do domu. Wszystkie materiały zapewnia organizator.

Wstęp wolny!

 

  Wróć do listy

 
C.H. Auchan Krasne Krasne 20 B

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 10.00 - 19.30
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty