04.06.2014 Angry Birds przyleciały do Krasnego!

 

W miniony weekend wspólnie z naszymi najmłodszymi gośćmi świętowaliśmy ich najważniejsze święto! Z okazji Dnia Dziecka naszą galerię handlową odwiedziły znane z gry komputerowej postaci – Angry Birds.

Gra komputerowa Angry Birds jest już kultowa. Strzelanie rozgniewanymi ptakami w kierunku - ukrywających się za wymyślnymi konstrukcjami - zielonych prosiaków podbiło serca milionów ludzi na całym świecie.  Powód ptasiej agresji nie jest byle jaki – świnki skradły bowiem jaja, z których niebawem wykluć ma się skrzydlate potomstwo.

W sobotę 31 maja oraz w niedzielę 1 czerwca z okazji święta maluchów walka o ptasie jaja przeniosła się ze świata komputerowego do naszego centrum handlowego. W specjalnie wydzielonej w pasażu strefie amatorzy Angry Birds mogli ustawić konstrukcje z drewnianych klocków, a następnie dokonać ich destrukcji przy pomocy pluszowych, rozsierdzonych ptaszyn. 

Dwudniowej zabawie towarzyszyły liczne konkursy z nagrodami. Na wszystkich, którzy zdecydowali się spróbować swoich sił w zabawie, czekały karty kolekcjonerskie Angry Birds. Najlepsi uczestnicy natomiast otrzymali gry planszowe marki Tactic.

Serdecznie dziękujemy za wspólną zabawę!

 

 

 

  Wróć do listy

 
C.H. Auchan Krasne Krasne 20 B

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 10.00 - 19.30
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty